Verslas Estijoje

Verslas EstijojeBūdama viena labiausiai integruotų Šiaurės Europos šalių, Estija tarp 189 valstybių užima 16 vietą pagal verslo kūrimo lengvumą ir pirmąją vietą Europoje – pagal startuolių skaičių vienam gyventojui. Šalies valdžia pasirūpino palankiomis sąlygomis informacinių technologijų sričiai plėtoti, tad Estija garsėja savo technologiniu išprusimu ir dėl to traukia IT specialistus iš viso pasaulio.

Europos šalių kontekste Estija yra valstybė, išsiskirianti didžiausiu patrauklumu investicijoms. Estijos verslo aplinkoje Jūs galėsite visą dėmesį skirti savo verslui, nes čia neteks nerimauti dėl biurokratinių kliūčių. Be to, Estija turi skaidrius įstatymus ir aiškią mokesčių sistemą.

Verslo Estijoje privalumai

Estija – viena pirmaujančių pasaulio šalių pagal ekonominės laisvės lygį, o Rytų Europoje ji pagal šį rodiklį yra pirmoji. Kadangi gyventojų skaičius mažas, naujų informacinių technologijų bei idėjų diegimui čia pakanka minimalių sąnaudų, o atgalinis ryšys būna maksimalus. Finansinė ir informacinė parama privačiam verslui taip pat dažniausiai teikiamos elektroniniu būdu. Estijoje įmokos mokamos ir mokesčių deklaracijos pateikiamos tik internetu, o tai žymiai sumažina laiko sąnaudas bei leidžia visą dėmesį nukreipti į verslo plėtrą.

Elektroninės paslaugos įsigali visose Estijos gyvenimo srityse, todėl šalies įmonės neįtikėtinai sparčiai auga interneto režimu. Pavyzdžiui, turint e. rezidento tapatybės kortelę, dabar valdyti Estijoje veikiančią įmonę patogu iš bet kurio pasaulio taško.

Company in Estonia OÜ pabrėžia šiuos verslo kūrimo Estijoje privalumus:

  • Įmonės registravimas Estijoje trunka vos 15 minučių
  • Estijos įmonei taikomas pelno mokestis – 0 %, tad čia galima investuoti į verslo plėtrą be didesnių mokestinių nuostolių
  • Nepaskirstytasis pelnas – neapmokestinamas, o išmokėtiems dividendams taikomas tik 20 % mokestis
  • Steigiant estišką įmonę ir gaunant su tuo susijusias paslaugas, garantuojamos mažesnės sąnaudos
  • Galimybė mokėti neapmokestinamą atlygį įmonės steigėjui
  • Galimybė atidaryti įmonės sąskaitą bet kurioje Europos finansų įstaigoje
  • Galimybė patekti į vieningą Europos rinką, kaip estiškai įmonei
  • Paprastas įmonės administravimas internetu, kuris ateityje tikriausiai dar supaprastės
  • Ideali teisinė aplinka, norint pradėti prekiauti platformoje „Amazon”, kaip profesionaliam pardavėjui (Professional Seller)

Estija domina pagal importo ir eksporto modelį veikiančias kompanijas, pavyzdžiui, „Amazon FBA”. Kadangi Estija yra Europos Sąjungos narė, čionykštėms įmonėms retai tekyla sunkumų dėl paslaugų teikėjų iš Vakarų, pvz., „Amazon” ar „eBay”, arba dėl mokėjimo platformų, pvz., „PayPal” ir „Stripe”. Kurdamas įmonę Estijoje, steigėjas gauna prieigą prie visų paslaugų teikėjų, veikiančių ES ir JAV teritorijoje.

Mielai suteiksime Jums šias paslaugas:

Konsultacija dėl mokesčių Estijoje nuo 100 EUR
Konsultacija pradedantiesiems verslą Estijoje nuo 100 EUR
Pagalba nuomojantis arba perkant nekilnojamąjį turtą nuo 500 EUR
Teisinė išvada nuo 600 EUR
Pagalba gaunant leidimą gyventi Estijoje nuo 1 000 EUR
Personalo atranka Estijoje nuo 1 000 EUR
Estijos rinkos analizė Jūsų verslo srities požiūriu nuo 2 000 EUR
Pagalba plėtojant startuolius Estijoje nuo 3 000 EUR

Džiaugiamės galėdami padėti jums registruoti verslą Estijoje ir teikti buhalterines paslaugas jūsų verslui Estijoje.