Teisinės paslaugos Estijoje

Teisinės paslaugos EstijojeCompany in Estonia OÜ teikia teisines paslaugas įmonėms, kurių savininkai nėra nuolatiniai Estijos gyventojai.

Teisininkų pagalba tarptautinio verslo klausimais užtikrins efektyvią Jūsų įmonės veiklą. Kiekvienoje konkrečioje šalyje įmonių teisė gali būti skirtinga, tad įmonių savininkams dar prieš pradedant veiklą svarbu susipažinti su konkrečią verslo šaką reguliuojančiais teisės aktais.

Teikdama teisines paslaugas, Company in Estonia OÜ griežtai laikosi konfidencialumo – tiek įmonės, tiek jos dokumentų ir informacijos atžvilgiu.

Teisinės paslaugos Estijos įmonėms:

Teisinė konsultacija nuo 150 EUR
Dokumentų paruošimas nuo 150 EUR
Teisinis auditas nuo 150 EUR
Teisinė išvada nuo 600 EUR

Šiuo metu Estijos teisinė aplinka yra ypač palanki verslui kurti ir naujiems projektams pradėti. Sprendžiant pagal galimybes, kurias Estija suteikia viso pasaulio verslininkams, įsteigti įmonę mūsų šalyje galima per itin trumpą laikotarpį. Vis dėlto reikėtų turėti galvoje, kad įmonės kūrimas – tai teisinė procedūra, ir jos metu steigėjas prisiima nemažai įsipareigojimų, kurių negalima pamiršti.

Mes puikiai suprantame, kad ne kiekvienas verslininkas ryžtasi savarankiškai spręsti teisinius klausimus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, laikas – vertingas aktyvas, todėl tarptautiniams verslininkams yra tikslinga visų teisinių procedūrų atlikimą bei įgyvendinimą pavesti profesionalams, kad jie patys tuo metu galėtų sutelkti dėmesį į savo verslo plėtros klausimus. Antra, jei kreipsitės į gerą vardą pelniusį teisinių paslaugų teikėją – dar prieš pradėdami vykdyti veiklą, gausite kvalifikuotą konsultaciją, o tai reiškia, jog ateityje Jums pavyks išvengti rizikos ir pretenzijų iš atitinkamų priežiūros įstaigų. Be to, juridinė pagalba verslo klausimais užtikrins Jūsų įmonei stabilumą ir sumažins tolesnes išlaidas už teisines paslaugas: sąnaudos teisininkų įmonės paslaugoms gauti yra iš esmės mažesnės nei sąnaudos nuolatinio teisininko etatui įmonėje išlaikyti. Be abejonės, svarbu rūpintis reputacija nuo pat įmonės įsteigimo, tad jau pačioje projekto pradžioje priimti teisingi sprendimai padidina Jūsų įmonės galimybes sulaukti sėkmės.

Company in Estonia OÜ darbuotojai savo klientams mielai suteikia šias paslaugas: teisines konsultacijas, teisinių išvadų rengimą, įmonės dokumentų ruošimą bei sudarymą ir kitas teisines paslaugas, kurios gali palengvinti Jūsų įmonės veiklą.

Company in Estonia OÜ specializacija – teisinių paslaugų teikimas įmonėms, kurias įsteigia ne Estijos nuolatiniai gyventojai. Kadangi įvairiose šalyse įmonių teisė gali skirtis, Estijoje įkurtų įmonių savininkams reikėtų susipažinti su šios šalies įstatymais, dar prieš pradedant savo veiklą. Mūsų įmonės teisininkai yra pasirengę Jus išsamiai pakonsultuoti visais reikiamais teisiniais aspektais, kurie aktualūs Estijos teritorijoje.

Temos, dažnai aptariamos ir nagrinėjamos teisinės konsultacijos metu:

  • Įmonės teisinių dokumentų sudarymas
  • Konsultavimas dėl prekybos / finansinių licencijų
  • Įmonės pardavimas, reorganizavimas ir likvidavimas
  • Sutarčių (kredito, pajaus pirkimo–pardavimo, darbo, nuomos) rengimas
  • Prekės ženklo registravimas
  • PVM mokėtojo ir EORI kodų registravimas

Visos teisinės konsultacijos, kurias teikia Company in Estonia OÜ, yra griežtai konfidencialios, ir jose aptariamos temos neatskleidžiamos tretiesiems asmenims. Company in Estonia OÜ teisininkai mielai lydės Jūsų projektą visuose jo įgyvendinimo etapuose. Mums svarbu įsigilinti į kiekvieno kliento individualią situaciją, be to, rūpindamiesi klientų verslo poreikiais, sekame naujausius Estijos įstatymų pakeitimus.

Company in Estonia OÜ padeda įsigyti Estijos įmonės sąskaitą ir teikia įvairias paslaugas, pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos paslaugas Estijoje.