Juridinis adresas Estijoje

Juridinis adresas EstijojeNorint įregistruoti įmonę, pagal Estijos įstatymus būtina turėti juridinį adresą šalies teritorijoje, kad prireikus valstybės institucijos galėtų nurodytu adresu siųsti informacinius pranešimus. Jei Company in Estonia OÜ klientai užsisako šią paslaugą mūsų įmonėje, jie bus informuojami apie laiškų ir pranešimų gavimą.

Company in Estonia OÜ siūlo klientams registruoti įmonės buveinę (juridinį adresą) itin prestižiniame Talino verslo centre. Jūsų būsimos virtualios buveinės adresas bus Tornimäe 7, aukščiausios klasės dangoraižyje, pačiame miesto centre. Be to, kai reikės, mes galėsime parengti sąskaitą už komunalines paslaugas – ji yra esminis dokumentas, pradedant e. prekybą „Amazon“ ar atidarant sąskaitą kai kuriuose Europos bankuose.

Pagrindinis juridinio adreso ir fizinio adreso skirtumas yra tai, kad juridinis adresas – tai tik įmonės registracijos adresas bei pašto dėžutė. Jei įmonei bus būtinas fizinis, t. y. realus, biuras, ir ji toliau norės gauti sąskaitas įmonės vardu, arba jei įmonė vykdo veiklą Estijos teritorijoje, Company in Estonia OÜ darbuotojai mielai padės išsinuomoti ar įsigyti patalpas Estijoje, tinkamas fizinei buveinei.

Juridinis adresas Estijoje / virtuali buveinė 1 metams 200 EUR

Company in Estonia OÜ siūlo savo klientams užregistruoti įmonės teisinį adresą prestižiškiausiame Talino verslo centre. Mes siūlome daugybę papildomų paslaugų, tokių kaip buhalterinės apskaitos paslaugos, teisinės paslaugos ir pagalba atidarant banko sąskaitą Estijoje.