Įmonės įsteigimas Estijoje

KAIP ĮREGISTRUOTI ĮMONĘ ESTIJOJE?

Įmonės registravimas, naudojantis e. rezidento kortele

Steigiant įmonę pagal e. rezidento kortelę, būtina sąlyga – turėti juridinį adresą ir kontaktinį asmenį Estijos teritorijoje.
880 EUR

Įmonės (OÜ) registravimas Estijoje vizito metu

Būtina sąlyga – turėti juridinį adresą ir kontaktinį asmenį Estijos teritorijoje. Norėdami įsteigti įmonę, būtinai turite patys atvykti pas notarą.
1 000 EUR

Įmonės (OÜ) steigimas Estijoje pagal įgaliojimą

Būtina sąlyga – turėti juridinį adresą ir kontaktinį asmenį Estijos teritorijoje. Norėdami įsteigti įmonę pagal įgaliojimą, privalote pateikti notaro patvirtintą įgaliojimą.
1 390 EUR

Estijoje jau įsteigtos įmonės ir bendrovės, kurių apyvarta

Mes siūlome galimybę ne tik steigti naujas įmones, bet ir įsigyti jau įsteigtą įmonę. Yra ir įsteigtų, bet veiklos nevykdančių, ir aktyviai veiklą vykdančių įmonių.
nuo 1 000 EUR

Įžanga

Pastaruoju metu daugelis sparčiai augančių pasaulio įmonių savo veiklą ima vykdyti ir Europos šiaurėje esančioje Estijoje. Tikriausiai esate girdėję apie tokias įmones, kaip Skype, Bolt, TransferWise, Playtech ar Pipedrive?

Estiško verslo sėkmės pagrindas – tai pažangi skaitmeninė infrastruktūra ir tikėjimas, kad beveik viską galima atlikti internetu, patiriant minimalias išlaidas bei laiko sąnaudas. Kai kurie seniau įkurti startuoliai šiandien jau virto bendrovėmis, kurias valdo skaitmeniniai klajokliai, verslininkai, laisvai samdomi ar savisamdžiai asmenys. Jiems buvo sukurta programa „e-Residency”, kurios tikslas yra padėti verslininkams iš viso pasaulio patekti į Estijos verslo aplinką ir supaprastinti verslo sektoriaus procesus. Kadangi Estija yra ES narė, e. rezidentai turi teisę naudotis e. paslaugomis lygiai taip pat, kaip nuolatiniai Estijos gyventojai; savo įmones jie gali valdyti visiškai nuotoliniu būdu, o veiklą vykdyti vieningoje Europos rinkoje.

 

Gyvenimo būdas, nepriklausantis nuo buveinės vietos, tapo įmanomas dėl elektroninio rezidento statuso: jis pasižymi mažomis administravimo sąnaudomis, veiklos vykdymo paprastumu ir lengvatiniu apmokestinimu. Company in Estonia OÜ padės Jums įsteigti startuolį Estijoje ir valdyti savo verslą, kur bebūtumėte.

Įmonės steigimo Estijoje privalumai

Estija – viena iš „suskaitmenintų” šalių, siūlančių pažangiausias galimybes ir palankiausias sąlygas verslui kurti. Tai gerai atspindi vidutinis startuolių skaičius: Europoje 5 startuoliai tenka 100 000 žmonių, o Estijoje šis skaičius 6 kartus didesnis. Be to, Estija užima trečią vietą Europos šalių reitinge pagal startuolių steigimą, nes čia kuriamas verslas turi daug privalumų:

  • Įmonės pajamų mokestis (nepaskirstytojo pelno mokestis) – 0 %.
  • Steigėjai ir valdybos nariai gali būti ne Estijos gyventojai (nebūtina turėti vietinį direktorių).
  • Nėra privaloma mokėti darbo užmokestį įmonės direktoriui, ir nėra reikalavimų dėl darbo užmokesčio dydžio.
  • Steigiant įmonę, nebūtina įnešti įstatinį kapitalą.
  • Turint e. rezidento kortelę, valdyti įmonę galima visiškai nuotoliniu būdu.
  • Jei verslas kuriamas Estijoje, valdybos narys turi teisę kreiptis dėl leidimo gyventi, galiojančio iki 5 metų, išdavimo.
  • Estijoje veikianti įmonė gali be mokesčių įsigyti transporto priemonių ir nekilnojamojo turto.
  • Estija yra pasirašiusi tarptautines sutartis dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo su 59 šalimis.
  • Estijos mokesčių sistema – skaidri ir aiški, nėra progresinių mokesčių.

„Company in Estonia OÜ“ padeda gauti Estijos įmonės sąskaitos atidarymas ir teikia įvairias paslaugas, tokias kaip apskaita ir teisinės paslaugos Estijoje.