Estijos įmonės sąskaitos atidarymas

Sąskaitos atidarymas Estijoje veikiančiame banke. Įregistravę įmonę Estijoje, Jūs galėsite pateikti prašymą atidaryti sąskaitą Estijos banke. Tam reikia turėti partnerių Estijoje / Estijoje gyvenančių darbuotojų / veiklą Estijos teritorijoje. Jei įmonės veikla iš tiesų nėra susijusi su Estija, atidaryti banko sąskaitos Estijoje nepavyks. Jei norite atidaryti sąskaitą Estijos banke, pirmiausia būtina Estijos teritorijoje visiškai arba iš dalies pradėti įmonės veiklą, o tai padaryti mes Jums mielai padėsime. Patariame į banką kreiptis tuomet, kai jau turėsite savo įmonės veiklos Estijoje įrodymų (atidaryti sąskaitą Estijos banke galima tik asmeniškai atvykus įmonės valdybos nariui).

Estijos bankų sąrašas

Bankas Nagrinėjimo trukmė Kaina ne Estijos gyventojui Svetainė
Swedbank iki 10 darbo dienų 200 EUR Swedbank
SEB iki 10 darbo dienų 500 EUR SEB
Luminor iki 10 darbo dienų 250 EUR Luminor
LHV iki 30 darbo dienų 200 EUR LHV
Citadele iki 30 darbo dienų 500 EUR Bank Citadele

PAGALBA ATIDARANT SĄSKAITĄ ESTIJOS BANKE

Kai klientai įsteigia įmonę Estijoje, Company in Estonia OÜ specialistai juos išsamiai pakonsultuoja, kaip atidaryti sąskaitą Estijos banke. Jei Jūs jau įsteigėte įmonę, padedami kito teisinių paslaugų teikėjo, – konsultacija apie sąskaitos atidarymą Estijos banke kainuos 400 EUR. Užsisakyti konsultaciją galite čia.

SĄSKAITOS ATIDARYMAS EUROPOS BANKE ARBA
MOKĖJIMO PASLAUGŲ TEIKĖJO (PSP) SISTEMOJE

Įregistravę įmonę Estijoje, Jūs galėsite kreiptis dėl sąskaitos atidarymo Europoje veikiančiame banke (Estijos įmonė neturi įsipareigojimo turėti sąskaitą Estijos banke). Norint atidaryti sąskaitą Europos banke, būtina pateikti įmonės dokumentų vertimus, atliktus prisaikdinto vertėjo. Visiems savo klientams mes pateikiame Europos bankų ir mokėjimo sistemų, į kuriuos jie gali kreiptis dėl Estijoje įsteigtos įmonės sąskaitos atidarymo, sąrašą. Visą informaciją pateikiame nemokamai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Išsami konsultacija dėl banko sąskaitos atidarymo 400 EUR

Company in Estonia OÜ teikia platų paslaugų spektrą, pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos paslaugos Estijoje ir teisinės paslaugos Estijoje.